top of page

Pupa Danismanlik olarak değişimin her zaman kolay olmadığını biliyoruz. 2006 yılından bu yana her ölçekten şirketin sektör değişimlerine ayak uydurmasına ve rekabetçi konumunu korumasına yardımcı oluyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, işletmenizin başarısını her zaman ön planda tutmamız gerektiğini öğretti.


Uzmanlardan oluşan ekibimiz, hem şirketinizin ayakta kalmasına hem de giderek büyümesine yönelik İnsan Kaynakları alanında  stratejiler geliştirmenize ve sizlere yardım etmeye hazırdır. İlk görüşmeniz için randevu almak üzere bizi hemen arayın.

Conference
Biz Kimiz?: Biz Kimiz?
Getting Coffee

Yönetim Ekibimiz

Tutkunun Kaynağı

Pupa Danismanlik olarak sektörün en iyi danışmanlarına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Personelimizin deneyimi, kabiliyeti ve tutkusu, şirketimizin başarısının temelini oluşturur. Bu yüzden işe alım, beceri geliştirme ve çalışanların büyümelerini teşvik eden bir çalışma ortamı oluşturma gibi konularda büyük yatırımlar yapıyoruz.

Biz Kimiz?: Ekip

Seçil TERZİOĞLU

Kurucu, YK Başkanı

Bilgisayar Programcılığı, Davranış Bilimleri ve İşletme üzerine master eğitimleri almıştır. İş hayatına 1998 yılında başlamıştır. Kurumsal tarafta 16 yıllık yerli, yabancı, değişik yapı ve büyüklükteki şirketlerdeki İnsan Kaynakları deneyiminden sonra son 6 yıldır danışmanlık tarafında yerli, yabancı, kobi ve aile şirketlerine İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir. Kurumsal tarafta çalıştığı yıllarda şirket satışlarındaki İnsan Kaynaklarının rolü, reorganizasyon, yapılanma, çalışan bağlılığı, sıfırdan İnsan Kaynakları departmanının kurulması alanların yoğun görev almıştır. Kalabalık şirketler ve yine kalabalık ekip yönetiminde deneyimlidir. Türkiye'de İşkur Meslek Edindirme projeleri kapsamında Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliğinin meslek haline gelmesini ilk olarak İşkur İstanbul İl Müdürlüğü ile çalışarak ekibiyle birlikte kendisi proses etmiş ve bir ilke imza atmıştır. İnsan Kaynakları departmanlarının bir gider merkezi halinden çıkartılıp şirketlerin giderlerinden kar ettiği bir yapıya dönüştürmek tarafında birçok projeye yapılandırmıştır.


Sağlık Sektörüne 2020 yılında geçiş yapan Baydaş 1,5 yıl MLPCARE (Medicalpark ve Liv Hastaneleri, İstinye Üniversitesi) Grubunun İnsan Kaynakları Grup Başkanlığını yapmıştır. 2021 Ağustos ayında Medicana Sağlık Grubuna geçmiştir. Hali hazırda Medicana Sağlık Grubunda (Medicana Hastaneleri, Mba Okulları ve Fenerbahçe Ünivesitesi)  İnsan Kaynaklarından Sorumlu Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.


Aynı zamanda ICF onaylı Profesyonel Koç ve Bireysel Kariyer Danışmanıdır. Peryön 26. Dönem Etik Kurul Üyesidir.

Uzmanlık Alanları: Yönetim Danışmanlığı, Orta ve Üst Düzey İşe Alım, İnsan Kaynakları Eğitimleri, Kariyer Danışmanlığı, Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, Performans Sistemi Gelişimi, Ücretlendirme ve Maliyet Yönetimi

Linkedin profili için 

Pupa'nın Hikayesi

Büyük Başarılar Kazanmak İçin İhtiyacınız Olan Destek

2016 Yılında kurulmuş olan Pupa Danışmanlık; İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Eğitim ve Koçluk alanlarında hizmet vermektedir.


Fayda-Maliyet bakış açısıyla bezenmiş bir yapıyla ilerlemektedir.

Pupa Latince'de Tırtıl'ın Kelebeğe dönüşme sürecine deniyor. Bizde tüm Pupa ailesi olarak Koza'dan çıkan Kelebeğin geçirdiği değişim yolculuğunda tüm müşterilerimizin yanında onların değişim süreçlerine destek olmaya çalışıyoruz. 

Değişim Dünya'daki belki de en zor yetkinliklerden biridir. Bundan 20-30 sene önceye kadar “Değişmeyen Tek Şey Değişimin Kendisi” cümlesi herkese yeterken şu anda hızına yetemediğimiz bir Değişim sürecinden ve ayak uyduramazsanız ayakta kalamadığınız bir durumdan bahsediyoruz.

Değişimin tek değişmeyen unsuru kendisidir,

Biz Kimiz?: Hoş Geldiniz
bottom of page