top of page

Gidilecek Yolu İyi Tanımlamak 
Yolu Bitirmek Demektir!

Günümüz koşullarında bir adayın süreçlerde öne çıkması maalesefki çok zorlaşmıştır. Uzun yıllar eğitim ve iş hayatınıza yaptığınız yatırımları öne çıkarabilmek ayrıca bir uzmanlık alanı olmuştur.  Kendinizi ve Özgeçmişini daha iyi aktarabilmek ve hayal ettiğiniz pozisyona kavuşabilme yolculuğunuzda size destek olabiliriz. Daha fazla bilgi edinmek ve ekibimizin sizin için neler yapabileceğini görmek üzere ücretsiz Tanışma Görüşmesi randevusu alabilirsiniz.

Black Minimalist Resume.jpg

LinkedIN Profil Optimizasyonu ve CV Yapılandırma

LinkedIN profiliniz danışmanlarımız tarafından incelenir. LinkedIN profiliniz işe alım uzmanlarının arama kriterlerine ve sektörünüzde kullanılan anahtar kelimelere göre tekrar düzenlenir. Optimizasyon çalışması sayesinde profesyonel hayatın en büyük platformu olan LinkedIN’de potansiyelinizi tam anlamıyla değerlendirmenin memnuniyetini yaşarsınız. LinkedIN optimizasyonu yapılabilmesi için CV’nizin de yapılandırılmış olması gerekmektedir. Bu nedenle CV’nizin yapılandırılması Danışmanlarımızın sizi yönlendirilmesi sonrası bitmesiyle LinkedIN optimizasyonu yapılır. Yapılan tüm işlemler Danışana öğretilir, gösterilir. İlgili çalışma toplam 2 seans sürer.

Image by Hunters Race

Mülakat Danışmanlığı

Kariyer hayatınıza dair tüm sorularınızı yöneltebilir, yeni iş fırsatlarını değerlendirmekle ya da genel kariyer yolunuzu belirlemekle ilgili merak ettiğiniz her konuda danışmanlık hizmeti alarak meslek hayatınız ve sektörünüze dair hedeflerinizi belirlemek ve büyütmek için yapacağımız kapsamlı görüşme doğrultusunda iş bulma sürecinizi doğru yöneterek hızlandırabilirsiniz. Sektörde deneyimli uzun yıllar İnsan Kaynakları alanında çalışmış üst düzey bir İnsan Kaynakları Uzmanı tarafından isteğiniz doğrultusunda mülakat deneyimi canlandırması ile kendinizi ölçme, değerlendirme ve yenileme fırsatı yakalar; mülakata giderken tüm olasılıklara hazırlıklı olmanın verdiği güvenle yol alır mülakat sırasında performansınızı en üst seviyede yaşama şansınızı artırırsınız. Görüşmeler yüz yüze ya da kameralı olarak web üzerinden gerçekleştirilir. Mülakat sürecinde amaç tamamen danışanın olası sonraki gerçek mülakat deneyimlerindeki başarıyı artırmaktır. İlgili çalışma toplam 2 seans sürer. Kişinin ihtiyacına göre yeterli derecede gelişim sağlanamazsa 1 seans daha eklenebilir.

Image by Greg Bulla

İş Bulma Danışmanlığı

Tamamen yalnızca iş bulma sürecinize odaklanmış danışmanlık sürecidir. Danışanın CV, gelecek plan, doğru işi arama, mülakat gibi konularda istenen noktada olduğu ve yetkin olduğu var sayılır. İşe Alım danışmanlığının ana konusu nasıl iş aranacağına odaklanır. Kişinin özgeçmişinin deneyim seviyesine göre ileri teknikler belirlenir. Hangi platformlarda olacağı, kullanma şekilleri, hedef sektörler çalışması gibi örnekler yapılır. Süreçte kısa da olsa bir mülakat bulunmaktadır. 2 seanslık bir uygulamadır. (Seanslar 2’şer saattir) Görüşmeler yüz yüze ya da kameralı olarak web üzerinden gerçekleştirilir. Danışanın durumuna göre yeterli gelmezse süreç uzatılabilir ya da başka bir hizmet daha alması önerilebilir.

Image by Green Chameleon

Değerlendirme Merkezi Uygulamaları Çalışma Programı

Günümüzde artık birçok iş başvurusu ya da şirket içerisinden atama süreçlerinde kişiler Değerlendirme Merkezi Uygulamaları süreçlerinden geçmektedir. Bu süreçlerle ilgili olarak Danışanların neyle karşılaşacaklarını tanımlamak, kendilerini bu sürece hazırlamak için yapılandırılmış çalışmadır. Çalışmalar sırasında Vaka Çalışmaları, Olası testler üzerinden çalışmalar, Sunum v.s. gibi uygulamalar yapılır. İlgili çalışma toplam 2 seans sürer.

Finans Danışmanlığı

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer hayatınızın tamamen gözden geçirildiği bir çalışma olarak düşünebilirsiniz. Mezun olduğunuz ve işe başladığınız dönemden geldiğiniz güne kadarki tüm İş Hayatınıza ait sizde etki eden durumlar Koçluk ve Mentorluk metodlarıyla incelenir. Gelecek planlarınız, istekleriniz, kişisel, teknik yetkinliklerinizle analiz edilir. Gerçekçi, olabilir ve varoluşunuza hizmet eden bir Kariyer hayatı dizayn etmeniz sağlanır ya da revize edilir. Bu süreç tamamen var olan Kariyer hayatınızı analiz etme, ölçme, şu ana kadarki kariyer hayatınızdaki gelişim alanlarını anlama ve geleceği tüm bu çıktılara göre dizayn etmekten geçer. Yeni dizayn süreciyle bu sefer olması gereken ve istenen kariyer hayatına ulaşma aşamalarını gerçekleştirme yapılanması sağlanır. 2018 yılında 253 kişiyle çalışmış olup çalıştıklarımızın %82’si istedikleri kariyer hayatlarına dönmüşlerdir. Ortalama 6-8 seans 1,5 saatlik görüşmeler yapılır. Kişinin durumuna ve Danışmanın önerisine göre seans sayısı uzatılabilir. Görüşmeler yüz yüze ya da kameralı olarak web üzerinden gerçekleştirilir.  Görüşmelerdeki tüm süreci; ICF onaylı Koçluk sertifikasyonu olan, 15 yıl üstü İnsan Kaynakları alanında yönetim tecrübesine sahip ve Mentorluk sertfikasyonu olan bir kişiler tarafından gerçekleştirilir.

Kariyer Danışmanlığı: Hizmetler
bottom of page